Paslaugos

Geoterminis šildymas

Tai šiuolaikiškas, ekologiškas, patogus ir ilgaamžis būdas taupiai šildyti bei efektyviai vėsinti pastatus. Taip pat galima ištisus metus ruošti karštą vandenį, šildyti baseinus ir pan. Visa reikalinga energija yra gaunama iš žemės gelmių Jūsų sklype. Apie 80%-90% šilumos siurblys paima iš tiesiai iš grunto.

Šiai sistemai reikalinga labai minimali priežiūra, kurią galima atlikti nuotoliniu būdu. Apie 80 proc. iškilusių gedimų ar nesklandumų galima pašalinti nuotolinių būdų. Tereikia, kad šilumos siurblys būtų prijungtas prie internetinio tinklo.

Aeroterminis šildymas

Tai ekonomiškas, greitai ir paprastai įrengiamas šilumos šaltinis. Šiluma paimama iš aplikos oro, o efektyvumas priklauso nuo lauko temperatūros. Kuo lauko temperatūra aukštesnė, tuo šilumos siurblio efektyvumas didesnis. Efektyvumas pasiekimas kai lauko oro temperatūra yra ne žemesnė kaip -10°C. Žemėjant lauko oro temperatūrai mažėja šilumos siurblio efektyvumas ir didėja šildymo išlaidų kaštai.

Aeroterminio šildymo sistemai labai svarbu tinkamas šilumos siurblys. Rekomenduojame įrangą rinktis labai atsakingai, nes gamintojų ir platintojų yra daug. Reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad šilumos siurblio efektyvumas būtų kiek įmanoma aukštesnis.

Geoterminio šildymo gręžiniai

Tai viena iš svarbiausių geoterminio šildymo/vėsinimo sistemos sudedamųjų dalių. Nuo jos teisingo parinkimo ir įrengimo priklauso geoterminio šildymo sistemos eksploatacijos kaštai. Gręžinių įrengimui reikia tam tikro sklypo ploto, kuriame tam tikra konfiguracija išdėstomi gręžiniai.

Esant mažam sklypo plotui, geoterminius gręžinius galima įrenginėti netgi po pastatu. Taip efekyviai išnaudojamas mažas sklypo plotas. Teisingas geoterminio gręžinio įrengimas turi didelę įtaką sistemos efektyvumui ir ilgaamžiškumui. Todėl yra svarbu pasirinkti tinkamą rangovą šiems darbams atlikti.

Vėsinimo sistemos

Tai ekologiškas ir labai taupus vėsinimo būdas. Jo instaviavimas yra greitas ir pigus. Karštuoju metų laiku vėsinamasi naudojant žemas temperatūras iš žemės gelmių. Tam, žinoma, reikalingas geoterminis gręžinys. Šis gręžinys taip pat gali būti naudojamas šildymui šaltuoju metų laiku. Visa tai yra atliekama su ta pačia katilinės įranga - gruntas-vanduo šilumos siurbliu.

Dėl šios priežasties, vėsinimo sistemų įrengimas yra labai populiarus privačiuose namuose ir kotedžiuose.

Dėl tinkamo vėsinimo sistemos pasirinkimo suteiksime išsamią ir individualią konsultaciją!

Grindinis šildymas

Tai patalpų šildymo ir vėsinimo sistema, integruota į grindų konstrukciją. Sistema tiesiogiai prijungiama prie šilumos šaltinio ir temperatūros reguliavimo įrangos.

Verta paminėti, kad geriausias šilumos šaltinis yra iš atsinaujinančios energijos.

Šią energiją galime nesunkiai panaudoti namo šildymui. Ją reikia sujungti su šilumos siurbliu gruntas-vanduo arba oras-vanduo. Pasitelkę atsinaujinančios energijos šaltinius tapsite nepriklausomi nuo kintančių tiekiamos energijos kainų.

Vėdinimo sistemos

Vėdinimo sistemos ortakiai - tai tarsi šiuolaikiško energetiškai efektyvaus pastato kraujagyslės. Prastai pasirinkta, suprojektuota ir įrengta vėdinimo sistema didins energijos sąnaudas. Pagrindinės problemos, tai nereikalingi slėgio nuostoliai ir sistemos nesandarumas. Šios problemos gali sukelti nepageidaujamų garsų ar pernelyg išsausinti orą patalpose.

Kad išvengti visų galimų klaidų reiktų rinktis kolektorinę lanksčių ortakių sistemą. Ji skiriasi nuo tradicinių standžių ortakių su atšakomis, nes ortakiai juose nuo kiekvienos patalpos jungiami tiesiai prie kolektorinės oro paskirstymo dėžutės.

Savo ruožtu paskirstymo dėžutė sujungiama su vėdinimo įrenginiu, panaudojant magistralinius ortakius ir garso slopintuvus. Per šią sistemą galima ne tik sėkmingai vėdinti patalpas, bet ir palaikyti komfortišką oro drėgnumą.


Muzikinis fontanas

Mūsų papildomai teikiama paslauga

Mobilus šokantis muzikinis fontanas - puikiai žinomas šou elementas visame pasaulyje. Praturtintas ne tik naujausiais technologiniais sprendimais, bet pristatomas kaip šiuolaikiškas vandens šou, kuris savyje gali integruoti įvairias muzikines, šviesos konfigūracijas ir vaizdus.

Šokantis muzikinis fontanas yra tarsi gyvas fontanas, sukuriantis estetinio dizaino vaizdus, grožį, kulminaciją ir gaivumą. Šou efektas išgaunamas naudojant garsą, šviesas ir vandens daleles. Vanduo susilieja ir atspindi šviesą taip sukuriant įspūdingo grožio vaizdus ir teigiamas emocijas. Skirtas įvairioms progoms: šventėms, renginiams, vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams…